زمان ديجيتال سرور
چهارشنبه 29 خرداد 1398   05:22:57
امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 15558053
  تعداد بازدید این صفحه: 31622
  در امروز: 4873

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1395/10/11 شنبه
مدیرفناوری اطلاعات: دستگاه‌های اجرایی استان نسبت به واگذاری خدمات خود به دفاتر پیشخوان دولت اقدام کنند
مدیر فناوری اطلاعات و امنیت شبکه استانداری کهگیلویه وبویراحمد به همکاری بیشتر دستگاه های اجرایی استان در واگذاری خدمات خود به دفاتر پیشخوان دولت برای ارائه به مردم شریف استان تاکید کرد.
عباس رسولی در جلسه شورای راهبردی توسعه مدیریت استان به ریاست سیدموسی خادمی استاندار، گفت: هم اکنون تعداد 87 دفتر در تمامی شهرهای استان وجود دارد که تعداد 75 خدمت از 15 دستگاه اجرایی (ثبت احوال، بیمه سلامت، عوارض شهرداری ها، پست، شرکت مخابرات و ...) را به مردم ارائه می‌دهند.
مدیر فناوری اطلاعات و امنیت شبکه  استانداری اظهار داشت: برخی از دستگاه های اجرایی استان هم اکنون در حال واگذاری خدمات خود به دفاتر پیشخوان دولت در استان هستند.
رسولی، از عموم مردم شریف استان خواست هرگونه تخلف مشاهده شده از دفاتر پیشخوان در سطح استان را به دبیرخانه کارگروه  (مدیریت فناوری اطلاعات استانداری) با شماره تماس 33227520  گزارش دهند.
به گفته وی، دفاتر پیشخوان خدمات دولت در راستای کاهش ترافیک، مصرف سوخت، حفظ محیط زیست، تمرکز زدایی و در اختیار قراردادن خدمات دستگاه های اجرایی در نقاط مختلف شهرها و تحت نظارت کارگروه استانی دفاتر پیشخوان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در حال فعالیت هستند.
ج/238
 
عكس هاي مرتبط :

آرشیو اخبارRSS
مجری سایت:شرکت سیگما